Logo školy
Plánované akce školy

Plán akcí pro 1. stupeň

MěsícAkceOrganizuje
Září--
ŘíjenProjektový den – Světový den výživyjednotliví vyučující
ListopadFryčovický poetaHušková, Pavlíková, Svobodová
ProsinecVýtvarná soutěžMalárová
Čertovský rej5. třídy
LedenTříkrálová koleda 2.CPavlíková
ÚnorMatematická olympiáda 5. třídSvobodová, Válková
BřezenBěh do schodůHodalová, Sokolová, Válková, Hušková, Bártlová
DubenFryčovický slavíkHušková, Ulrichová
Překážková dráha 1. třídLukášová, Mudrochová
KvětenMaraton ve skocích přes švihadloPavlíková, Smetanová, Hodalová
Olympiáda ČJ 3., 4., 5. třídVálková, Ulrichová, Hušková
Výtvarná soutěž 1. a 2. třídPavlíková
ČervenMezinárodní den dětí5. a 9. třídy

Ostatní akce dle výběru třídních učitelů:
divadelní představení, koncerty, kino, výstavy, planetárium, návštěvy místní knihovny,
muzea, ŠvP, výlety apod.


Plán akcí pro 2. stupeň

MěsícAkceOrganizuje
ZáříNávštěva historického centra Prahy – 7.A, 7.B, 7.CŠindýlek
Planetárium Praha – 6.A, 6.BŠindýlek
Středověká vesnice Botanicus– 7.A, 7.B, 7.CŠindýlek
ŘíjenMilešovka – třídní výlet 6. ročníkůGajdůšková, Kosťunová
Sběr papíru – EVVOSkovajsová
ListopadIT– Slot – soutěž 8. a 9. ročníkůGejdoš
Profesní testy – volba povolání – 9.AKabilková
Schola Pragensis 2016 – přehlídka SŠ a SOŠ v Praze – 8.A, 9.A, 8.BDušková, Kabilková, Šindýlek
Soutěž ve stolním tenise – žáci II. stupně, DDM Prahy 9Šíp
ProsinecDějepisná olympiádaŠindýlek, Hráchová
Florbal cup – soutěž DDM Prahy 9Šíp
Neviditelná výstava – 6. ročníkyGajdůšková, Kosťunová
Olympiáda z anglického jazykaDušková
Olympiáda z ČjHráchová, Skovajsová
Vánoční jarmark – PP (v rámci i „Pásmo“: divadelní představení v Aj – vyučující Aj)Kabilková + vyučující 2. stupně
Vánoční výlet do Drážďan – 7. – 9. roč. – výběr žákůŠindýlek
LedenMatematická olympiádaGejdoš, Dušková
Zeměpisná olympiáda Šindýlek, Šíp
Školní kolo biologické olympiády – EVVOSuchánková
ÚnorLyžařský výcvik – 7. ročníkyGajdůšková, Šíp
Sběr papíru – EVVOSkovajsová
BřezenJeden svět – festival dokumentárních filmů o lidských právech (6. – 9. ročník) – MKVSuchánková
PythagoriádaGejdoš, Dušková
ZOO Praha – vycházka 6. ročníků (BIOSFÉRA)Šindýlek
Zeměpisný program – Vietnam (Kino Světozor)Šindýlek
„Než užiješ alkohol, užij svůj mozek“ – 7.A, 7.B – PPSuchánková
Duben--
KvětenŠkoly v přírodě – vybrané ročníkyvyučující 2. stupně
ČervenPražské vodárny – 8. a 9. ročníky (CH+Z)Šindýlek, Suchánková
Sběr papíru – EVVOSkovajsová
Tematický den: „Peníze kolem nás“Kabilková, Dušková
„Den dětí s deváťáky“ – 1. ročníky a 9.AKabilková

Další plánované akce:
  • Návštěva místní knihovny (6. - 9. ročník) – termíny budou upřesněny (Lukáčiková, Hráchová, Skovajsová)
  • Návštěva divadelního představení (6. - 9. ročník) – dle nabídek divadel (Hráchová)
  • Filmové představení – dle nabídek kin (Suchánková)
  • Programy prevence – přesné termíny budou doplněny (Suchánková)
  • Bruslení žáků II. stupně – v rámci výuky TV (leden – březen: Gajdůšková, Šíp)
  • Finanční gramotnost – termíny budou doplněny (Gejdoš, Dušková)

PP - akce v rámci minimálního preventivního programu školy
MKV - akce v rámci multikulturní výchovy
EVVO - akce v rámci environmentální výchovy



Archiv akcí

Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a prohlížeč Mozilla Firefox 3 nebo Internet Explorer 7