Školní družina - organizace dne 1.9.2016
ŠKOLNÍ DRUŽINA – INFORMACE PRO RODIČE
Organizace dne 1. 9. 2016:

1. Sdělení pro rodiče dětí z přípravné třídy
  • Informace k ŠD obdržíte 1. 9. 2016 na úvodní schůzce s paní učitelkou.
2. Sdělení pro rodiče dětí z prvních tříd
  • Po slavnostním přivítání dětí se bude konat krátká schůzka rodičů přihlášených dětí v prostorách školní družiny. Vaše přítomnost je nutná.

3. Sdělení pro rodiče dětí z druhých tříd

• Paní vychovatelky Vás budou očekávat dne 1. 9. 2016 v době od 7.40 do 8.15 hod při vstupu do školy, popř. v šatně školy, z důvodu poskytnutí informace o termínu, kdy začne Vaše dítě navštěvovat ŠD. Toto sdělení může být v písemné formě opatřené podpisem a předané Vašim dítětem paní vychovatelce.
4. Sdělení pro rodiče dětí ze třetích tříd
  • Paní vychovatelky Vás budou očekávat dne 1. 9. 2016 v době od 7.40 do 8.15 hod při vstupu do školy, popř. v šatně školy, z důvodu poskytnutí informace o termínu, kdy začne Vaše dítě navštěvovat ŠD – pouze u přihlášených děti. Toto sdělení může být v písemné formě opatřené podpisem a předané Vašim dítětem paní vychovatelce.
  • Pokud bude volná kapacita ŠD, budeme zjišťovat zájem u rodičů zatím nepřijatých dětí do ŠD dne 2. 9. 2016.

Dagmar Vavřiníková
Vedoucí vychovatelka ŠD