Návštěva ČT
V pondělí 5. prosince žáci předmětu mediální výchova společně s paní učitelkou Hráchovou navštívili Českou televizi.

Cestovali přes celou Prahu až na Kavčí hory, kde je obrovský areál ČT. Celý ho v žádném případě projít nemohli, vždyť součet délky všech chodeb je přes 40 km! Seznámili se však s historií ČT a nahlédli do několika natáčecích studií. Mezi nimi například do studia Kouzelné školky, která se zrovna natáčela. V závěru exkurze měli žáci možnost vyzkoušet si techniku používanou ve zpravodajství i při natáčení.

Výlet na Kavčí hory byl pro žáky příjemným zpestřením hodin mediální výchovy, protože měli možnost všechny své poznatky z hodin vidět v praxi.