Tříkrálová koleda
„Na Tři krále za vesnicí bloudí krajem koledníci…“ tak začínala tříkrálová pochůzka žáků I.A ze ZŠ Fryčovická. Ve skutečnosti prvňáčci nebloudili krajem, ale v převlečení za koledníky a Tři krále chodili po škole. Se svým hudebně-dramatickým vystoupením postupně navštívili všechny třídy na prvním stupni. Tomášek, Zuzanka a Valinka se ujali role Tří králů bravurně. Zpěv koledníků a králů obohatily hrou na flétnu Emička s Alžbětkou /3.C/. Za své vydařené výkony si všichni vykoledovali bohatou sladkou odměnu. Účinkující i paní učitelka si pochůzku užili.

Cílem krátkého představení bylo nejen zpestřit výuku ostatním žákům v prvním novoročním týdnu, ale i připomenout, že také v naší zemi žijí lidé, kteří potřebují pomoc ostatních. A tak potkáte-li Tři krále, buďte štědří. Martina Pavlíková