Vánoční jarmark na ZŠ Fryčovické

Žáci a učitelé Základní školy Fryčovická již tradičně připravili vánoční jarmark, příjemné odpoledne plné adventní pohody a zábavy. Návštěvníci, složení převážně z řad rodičů žáků, si mohli posedět u voňavého čaje a ochutnat domácí cukroví. Součástí jarmarku byla také prodejní výstava keramických dekorací, proutěného zboží a originálních výrobků z dílny našich žáků.

Připraven byl také bohatý kulturní program. Žáci prvního a druhého stupně si nacvičili velmi povedené scénky, písničky a tance. Velký úspěch již tradičně sklidila anglická divadla – letos například Snow White a Cinderella. Energií nás nabilo vystoupení latinských tanců a na vánoční vlnu pak naladily vánoční písně na závěr.

Na jarmarku jako vždy panovala skvělá atmosféra a děkujeme žákům i rodičům za účast.

Bc. Lenka Skovajsová