Logo školy
Maraton v přeskocích přes švihadlo

10.5.2017 se uskutečnil na 1.stupni první ročník Maratonu v přeskocích přes švihadlo. Sportovního klání se zúčastnilo celkem 36 skokanů. Soutěžilo se v pěti kategoriích.

V kategorii 1. ročníků zvítězila Kateřina Kuchařová - 200 přeskoků, 2. místo Matyáš Hlinka - 144 přeskoků, 3. místo David Flosman - 106 přeskoků.

V kategorii 2. ročníků zvítězila Kristýna Jakoubková - 257 přeskoků, 2. místo Daniela Holtman - 234 přeskoků, 3. místo Natálie Urbanová- 163 přeskoků.

V kategorii 3. ročníků zvítězila Míša Šimůnková - 423 přeskoků a stala se tak absolutní vítězkou maratonu, 2. místo Nikola Černá - 247 přeskoků, 3. místo Kristýna Kollerová - 129 přeskoků.

V kategorii 4. ročníků zvítězila Anička Bulířová - 405 přeskoků, 2. místo Anastasia Albina - 352 přeskoků, 3. místo Klára Miková - 157 přeskoků.

V kategorii 5. ročníků zvítězila Olívie Prausová – 135 přeskoků, 2. místo Ilja Cina – 112 přeskoků, 3. místo Eliška Hamplová – 103 přeskoků.

Všem vítězům blahopřejeme a ostatním soutěžícím děkujeme za účast a vydařené sportovní výkony.