Fryčovický poeta 2017/18

Středeční odpoledne strávilo 30 žáků a žákyň prvního stupně ve znamení poezie. Recitační soutěž Fryčovický poeta zahájili ti nejmenší, žáci přípravné třídy a prvních tříd. Porotu nejvíce oslnili Kateřina Vidnerová z 1.B /1. místo/, Patrik Janouškovec z 1.C /2. místo/ a Kateřina Janusová z 1.A /3. místo/.

Z druhé kategorie /2. a 3. třídy/ bylo velmi náročné vybrat ty nejlepší. Tato skupina byla nejpočetnější a výkony dětí byly velmi vyrovnané. 1. místo obsadila Natálie Urbanová ze 3.B, 2. místo Matěj Pálenkáš z 2.B a 3. místo Gabrielka Bohatová z 2.A.

Ve třetí kategorii soutěžili žáci a žákyně ze 4. a 5. ročníků. 1. místo obsadila Markéta Musilová ze 4.C, 2. místo Mayya Kinash z 5.C a 3. místo Karolínka Jelínková z 5.C.

Všem zúčastněným děkujeme za vydařené výkony a výhercům gratulujeme. Děkujeme také SRPŠ za příspěvek na drobné odměny.

Martina Pavlíková