Vánoční výtvarná soutěž Namaluj/vytvoř Betlém

Na začátku prosince se ve škole uskutečnila vánoční výtvarná soutěž pro 3., 4. a 5. ročníky Namaluj/vytvoř Betlém. V technice a rozměru soutěžních pracích měli žáci volnou ruku. V daných ročnících nejdříve proběhlo třídní kolo soutěže a z každé třídy se tři nejlepší výtvarné práce dostaly do finále. Žáci soutěžili jako jednotlivci. Ve finále byla zvolena čtyři vítězná místa. Na prvním místě se umístil Jan Stříbrný ze 4.C., druhé místo obsadila Michaela Nováková ze 3.B, třetí místo patřilo Janu Jiřincovi ze 4.A a čtvrté umístění získala Nikola Roshcheyuk z 5.B. Vítězové byli odměněni hezkými výtvarnými cenami.

Poděkování patří všem zúčastněným, kteří se do soutěže zapojili a jejichž práce byly velmi povedené a nápadité. Taktéž děkujeme SRPŠ za příspěvek na odměny.

M. Páleníčková