Florbalový turnaj mladších žáků

Dne 24. 11. 2017 se žáci šestých a sedmých tříd naší školy zúčastnili florbalového turnaje na ZŠ Dr. Edvarda Beneše v Čakovicích. Naši žáci porazili všechny protivníky a tím se kvalifikovali do finálové skupiny celé Prahy 9. Ta se uskutečnila 28.11. ve Vinoři.

I přes velkou snahu a za podpory pana učitele Šípa se zde již naši žáci nedokázali prosadit a dotáhnout vše k vytouženému cíli. Tak snad příště. I tak byly však výkony jednotlivců i týmu jako celku skvělé, panovala dobrá atmosféra a všichni si zápasy i atmosféru užili.

Sestava: Běhůnek Tomáš, Budínský Matěj, Grochol Nicolas, Hozman Marek, Jandovský Ondřej, Jánošík Peter, Kináč Jan, Kratochvíl Vojtěch, Matějček Adam, Šikýř Marek, Votípka Filip

Ondřej Jandovský 7.A