Tříkrálová sbírka - 10 korun pro Štrasburk

10 KORUN PRO ŠTRASBURK

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA ZŠ FRYČOVICKÁ PRO HOSPIC ŠTRASBURK

5. LEDNA 2018 PROBĚHLA POD VEDENÍM PANÍ UČITELKY MARTINY PAVLÍKOVÉ TŘÍKRÁLOVÁ KOLEDA. ŽÁCI A ŽÁKYNĚ 2.A TŘÍDY TAK PŘIPOMNĚLI DĚTEM NA PRVNÍM STUPNI SVÁTEK TŘÍ KRÁLŮ.

PŘI TÉTO PŘÍLEŽITOSTI BYLA VYHLÁŠENA SBÍRKA „10 KORUN PRO ŠTRASBURK“, KTERÁ BUDE PROBÍHAT 11.1.2018.

V TENTO DEN ZAVÍTAJÍ DO VŠECH TŘÍD ŠKOLY TŘI KRÁLOVÉ SE ZAPEČEŤENOU KASIČKOU A ŽÁCI I UČITELÉ BUDOU MOCI VHODIT SVOU DESETIKORUNU DO KASIČKY. / Pokud budete chtít přispět větší částkou, připravte si ji prosím v desetikorunových mincích./

KAŽDÝ DAR, BYŤ JEN MALÝ, JE VELKOU POMOCÍ.

VÝTĚŽEK SBÍRKY BUDE VĚNOVÁN HOSPICI ŠTRASBURK V PRAZE 8 BOHNICÍCH NA ZAKOUPENÍ ZDRAVOTNÍCH POMŮCEK. PANÍ UČITELKA PAVLÍKOVÁ S DĚTMI HO SLAVNOSTNĚ PŘEDÁ SOCIÁLNÍ PRACOVNICI ÚSTAVU.